0

Wiadomości

Nowe obniżki w Ryanairze! Zobacz, jak bardzo spadną ceny biletów do marca!

17 listopada 2016 at 15:36 By

Szef irlandzkich linii lotniczych Ryanair zapowiedział, że możemy spodziewać się jeszcze większych obniżek cen biletów do marca przyszłego roku! 

Jeszcze większe obniżki w Ryanairze! Zobacz, jak bardzo spadną ceny biletów do marca!

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy Ryanair obniżył ceny biletów o 10 procent i szykuje już kolejne, jeszcze większe obniżki. Jak zapowiedział Michael O’Leary, do marca przyszłego roku ceny biletów Ryanaira spadną o 15 procent. Szefostwo irlandzkich linii lotniczych zapewnia, że za niższe ceny nie odpowiada wcale spadek wartości funta.

Firma cieszy się teraz większymi zyskami, które wzrosły o 6 procent do 1,17 miliarda funtów. O’Leary twierdzi, że za coraz bardziej przystępne cenowo przeloty odpowiedzialny jest spadek cen paliwa.

Po fali skarg na tanie linie lotnicze, Ryanair wprowadza zmiany, które mają sprawić, że przedsiębiorstwo będzie bardziej przyjazne dla klientów. Zaczyna od redukcji opłat.

Pierwsze kroki powizięte przez linie Ryanair po fali skarg klientów i zapewnieniach dyrektora wykonawczego, Michaela O’Leary’ego odnośnie poprawy usług będą dotyczyły pozbycia się niektórych dodatkowych kosztów. Dotychczas linie mimo tanich biletów nadrabiały zyski poprzez liczne dodatkowe opłaty. Ku uciesze wielu klientów ma się to zmienić.

Reforma rozpoczyna się od likwidacji opłat bagażowych i kar za brak wydrukowanej karty pokładowej ou commander cialis. Co istotne, pomniejsze błędy podczas bukowania biletów będą tolerowane, a pasażerowie z dodatkowym małym bagażem podręcznym nie będą mieć problemu z wniesieniem go na pokład samolotu.

Według zapewnień linii lotniczej, duża ilość opinii i sugestii klientów została rozważona, a stopniowe zmiany wprowadzone zostaną w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Klienci zachęcani są do wpisywania swoich uwag na stonie internetowej Ryanaira, mają one być znacznie częściej rozpatrywane i uważniej analizowane przez pracowników linii.

Oto pełna lista udogodnień, czekających na pasażerów:

– od 1 listopada znikną kody recatpcha, wymagane podczas rezerwacji lotu.

– od 1 listopada pasażerowie rezerwujący bilety na stronie Ryanair.com będą mieli 24 -godzinny okres ochronny (obowiązujący od chwli dokonania rezerwacji), podczas którego będzie można bezpłatnie poprawić literówki w pisowni nazwiska, skorygować pomyłki dotyczące kierunku oraz inne błędy w rezerwacji.

– od 1 listopada w godzinach od 21 do 8 rano będą obowiązywać tzw. „ciche loty”, podczas których oświetlenie będzie przygaszone, co umożliwi pasażerom większy komfort i odpoczynek. Ryanair zrezygnował z puszczania w kabinie tym czasie wszelkich reklam i ogłoszeń, poza niezbędnymi, dotyczącymi lotu.

– od 1 grudnia Ryanair umożliwi pasażerom wniesienie na pokład samolotu drugiej mniejszej torby o wymiarach nie większych niż 35 x 20 x 20 cm (małe torebki damskie lub torebka z zakupami z lotniska).

– od 1 grudnia zostanie obniżona opłata za ponowne wydrukowanie karty pokładowej na lotnisku – teraz będzie to koszt  71 PLN. Pasażerowie, którzy nie dokonali odprawy online będą zobowiązani w dalszym ciągu uiścić opłatę w wysokości 332.50 PLN.

Ryanair wprowadza dodatkowe opłaty dla rodziców z dziećmi

International Air Transport Association poinformowało, że ceny biletów lotniczych w Europie spadły o 11,4 procent w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2016 roku. Po tym, jak czołowy gracz na rynku, Ryanair obniżył ceny za przeloty, inne linie lotnicze musiały postąpić podobnie, aby nie stracić klientów, dlatego, jak powiedział O’Leary, „w Europie trwa obecnie wojna cenowa wśród linii lotniczych”.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz