WYDARZENIA

23. MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE TT WARSAW

21 listopada 2015 at 10:47 By

23. MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE TT WARSAW

Targi TT Warsaw, które odbędą się w dniach 26-28 listopada br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, to wydarzenie skierowane zarówno do przedstawicieli branżowych, jak i osób interesujących się turystyką i podróżowaniem. Pierwszy dzień targów przeznaczony jest dla klientów branżowych, kolejne dwa będą również otwarte dla szerokiej publiczności.
Wśród wystawców znajdą się m.in. przedstawicielstwa narodowe, regiony, miasta, biura podróży, atrakcje turystyczne, hotele czy ośrodki wypoczynkowe z różnych części Polski i świata. Dostępne będą różnorodne oferty, nie zabraknie też atrakcji dla odwiedzających. W programie przewidziane są spotkania dla przedstawicieli biznesowych, prezentacje i tematyczne konferencje. Krajem partnerskim tegorocznej edycji targów jest Palestyna.

Rejestracja online
Do 24 listopada można skorzystać z rejestracji online. Wypełnione na stronie zgłoszenie zwalnia z opłaty za bilet wstępu, umożliwi także szybsze wejście na targi. Po tym terminie będzie można zarejestrować się na miejscu. Formularze dostępne są pod adresem: http://www.ttwarsaw.pl/pl/dla-zwiedzajcych/rejestracja-online.html.

Dla zwiedzających:

Targi TT Warsaw to doskonałe miejsce do zapoznania się z ciekawymi i atrakcyjnymi ofertami biur podróży i turoperatorów, które umożliwia zaplanowanie urlopu już na następny rok!

Jak i czym dojechać do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa 56 w Warszawie?

 • Najszybciej i najwygodniej pociągiem SKM lub Kolei Mazowieckich – kierunek na Otwock, Pilawę lub Dęblin. Osobom spoza Warszawy najwygodniej będzie dokonać przesiadki na stacji Warszawa Wschodnia. Stacja końcowa – Warszawa Gocławek znajduje się w odległości około 700 metrów od Centrum MT Polska –sprawdź jak dojść ze stacji. Czas dojazdu pociągiem z centrum Warszawy do stacji docelowej – Warszawa-Gocławek nie powinien przekroczyć 20 minut – zobacz rozkład jazdy
 • Autobus miejski  – z centrum Warszawy linie: 520 Ronda Wiatraczna: 145, 183, 315 z Dworca Warszawa Wschodnia PKP: 115, 173, 315.
 • Samochód – dojazd około 20 minut z centrum Warszawy.

 

Redakcja GoWakacje.PL szczególnie poleca spotkania z podróżnikami i blogerami podróżniczymi:

 • 28 listopada (sobota), godz.15:00, Kajakiem przez ocean, czyli 147 dni na Atlantyku – spotkanie z Aleksandrem Dobą

<img Why class="alignleft" src="http://bi.gazeta qui vend du cialis.pl/im/b7/68/e9/z15296695Q.jpg” alt=”” />Olek Doba – 69 letni, emerytowany inżynier z Polic, dwukrotnie przepłynął samotnie kajakiem Ocean Atlantycki. Podczas spotkania opowie o swojej drugiej Transatlantyckiej Wyprawie  – o 147 dobach na oceanie i przepłynięciu 6710 mil morskich, czyli 12 247 km. Na zachętę przedstawiamy fragment relacji Aleksandra Doby z niesamowitej wyprawy kajakowej.

 • 28 listopada (sobota) godz. 11.30, sala konferencyjna B na 1 piętrze – spotkanie z  Asią Grzymkowska-Podolak i Jarkiem Podolakiem

Są operatorsko-dziennikarskim małżeństwem, które po tym, jak dostało od życia tak zwanego „kopa”, podjęło decyzję o zmianach. Takich, które wywracają życie do góry nogami. No, i które nierozerwalnie łączą się z podróżami. I opowiadaniem o nich.

Po czterech miesiącach podróży dookoła Indii przywieźli wspaniałe wspomnienia, szczegółowe notatki i materiały na książkę i telewizyjny cykl reportaży podróżniczych. Pierwszy odcinek tego cyklu pt. „Radżasthan” pokażą publiczności, a po spotkaniu będzie można kupić ich książkę „Zakochani w świecie. Indie” wydaną właśnie przez Wydawnictwo Bezdroża.

 

 • 28 listopada (sobota) godz. 11.00, sala konferencyjna C na 1 piętrze – Islandia dla początkujących – spotkanie z Ewą Mielczarek

Islandia jest na Twojej liście marzeń? Chcesz pojechać, ale brzmi to daleko/tajemniczo/drogo? Przyjdź i przekonaj się jak łatwo zaplanować wyjazd życia na Islandię i jak przy okazji nie zbankrutować (tak doszczętnie) 🙂

Podróżuje z zamiłowania i zawodowo. Absolutnie zakochana w Azji Południowo-Wschodniej i wszystkim co się wiąże z tym regionem. Z każdej wyprawy przywozi tony rękodzieła i tysiące zdjęć. Jak każdy, kto pracuje na etacie, ma raptem 26 dni urlopu, które całkowicie przeznacza na podróżowanie, szukając czegoś pomiędzy zwykłym wypoczynkiem w nadmorskim kurorcie, zwiedzaniem dużych metropolii a piciem wody z kałuży w amazońskiej dżungli.
Blog www.podrozniczo.blogspot.com powstał z prostej potrzeby utrwalenia wspomnień i dopiero półtora roku temu ujrzał światło dzienne. Skierowany jest głównie do tych, którzy szukają informacji praktycznych oraz inspiracji i odwagi by pójść krok dalej przy planowaniu swoich wakacji a także do tych, którzy lubią podróżować palcem po mapie.
 • 28 listopada (sobota) godz. 12.15, sala konferencyjna C na 1 piętrze – spotkanie z blogerką Martą Gawrychowską

Marta Gawrychowska - blog Podróże od kuchni…”Zabytki, których prawdopodobnie nie znacie. Miejsca, które goszczą setki turystów rocznie. Odratowane pałace i dworki, których historie pozwalają na nowo spojrzeć na regiony Polski. Chcesz poznać budynki pełne historii i pasji? Zapraszam Cię na moją prezentację o Gościnnych Zabytkach. Ja się w nich zakochałam, teraz Twoja kolej”

Prezentację poprowadzi Marta Gawrychowska, blogerka, która od lat zaraża pasją podróżowania swoich czytelników, zachęca do smakowania nowych krajów i pomaga w praktycznej części przygotowywania wyjazdów. Kosmopolitka i lokalna patriotka w jednym, która spędza w podróży dużo więcej dni, niż pozwala na to urlop. Podróże od kuchni to jej jedyny stały adres.

http://podrozeodkuchni.pl/

 • 28 listopada (sobota) godz. 13.00, sala konferencyjna B na 1 piętrze – Agata, Przemek i Diuna – 3 wilki.

Na swoim koncie mają już pieszą wędrówkę przez Himalaje Garhwalu nagrodzoną tytułem podróży roku 2013 National Georaphic Traveler i rowerową podróż z Polski, przez Białoruś i Rosję – w mongolski Ałtaj (grand prix Rowertour w kategorii Europa i świat 2014). Od innych podróżników odróżnia ich jedno… razem z suką rasy wilczak czechosłowacki tworzą międzygatunkową Watahę, podróżniczą rodzinę, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, razem biegają, wspinają się i podróżują.

wataha3Nakładem Wydawnictwa Bezdroża ukazała się ich pierwsza książka: „Wataha w podróży. Himalaje na czterech łapach”. Z tej okazji zapraszamy na spotkanie autorskie, pokaz slajdów i opowieści z Azji – widzianej z perspektywy czterech łap. Po spotkaniu – na stoisku Wydawnictwa Bezdroża – będzie możliwość zakupienia książki wraz z dedykacją autorów.

PRZEMEK BUCHAROWSKI
Absolwent SGH, po dziesięciu latach pracy w korporacjach odszedł, by zająć się wspinaniem. Fotograf, instruktor wspinaczki skałkowej i początkujący speleolog. Kocha góry, otwarte przestrzenie i dobre filmy oglądane przy lampce wina.

AGATA WŁODARCZYK
Z wykształcenia teatrolożka i socjoterapeutka, z pasji – dziennikarka. Lubi pracę z ludźmi i pisanie, ale wciąż nie wie kim zostanie “kiedy dorośnie”. Mól książkowy, wegetarianka i pasjonatka sportów outdoorowych. Marzy o tym, by mieć czas na spełnienie wszystkich swoich marzeń.

DIUNA
Abigar II z Peronówki (2012) – pochodząca spod niemieckiej granicy suka rasy wilczak czechosłowacki. Ambasadorka podróży na czterech łapach. Najbardziej lubi wylegiwanie się w łóżku do późnych godzin popołudniowych i gonienie za zwierzyną

 • 28 listopada (sobota) godz. 14.45, sala konferencyjna A na 1 piętrze – Pierwiastki wyjątkowej podróży dookoła świata. Spotkanie z Basią i Michałem

O nasZapraszamy na spotkanie z Basią i Michałem, autorami bloga Poniosło Nas, którzy opowiedzą o pierwiastkach, które sprawiły, że ich podróż dookoła świata była wyjątkowa. Basia i Michał zawsze kochali podróże, jednak dopiero po poznaniu się systematycznie realizują swoją pasję. Zaczynali od wyjazdów studenckich oraz all-inclusive w Egipcie, jednak szybko zaczęli podróżować na własną rękę. Na początku odwiedzili kilka krajów europejskich, z czasem nabrali ochoty na dalsze wojaże. W efekcie nawet swoją podróż poślubną spędzili w Chinach. Marzenie poznania świata nie dawało im jednak spokoju, zdecydowali się więc na jedyne słuszne rozwiązanie: rzucili pracę i wybrali się w podróż dookoła świata!

Jeśli chcesz posłuchać wielu inspirujących opowieści lub jesteś o krok od podjęcia decyzji o długiej podróży, koniecznie przyjdź na spotkanie z Basią i Michałem!

 • 28 listopada (sobota) godz. 13.30, sala konferencyjna C na 1 piętrze –  Robert Gondek w drodze na najwyższe szczyty Afryki

Wyprawa do Gabonu i na Wyspy Św. Tomasza to wyprawa w ramach piątego etapu projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, którego celem jest zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju. Celem wyprawy było zdobycie najwyższych szczytów Gabonu i Wysp Św. Tomasza i Książęcej.

Robert Gondek – podróżnik, fotograf, miłośnik Afryki.
Prowadzi projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, którego celem jest zdobycie najwyższych szczytów/miejsc w każdym afrykańskim kraju.
Odwiedził kilkanaście afrykańskich krajów. Publikuje w magazynach Poznaj Świat, Podróże, NPM i All Inclusive.
Jest autorem wystaw i licznych pokazów podróżniczych. Za pokazy otrzymał nagrody publiczności oraz jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej oraz Poznaniu.
Prowadzi strony internetowe: www.szczytyafryki.pl oraz www.facebook.pl/SzczytyAfryki

 • 28 listopada (sobota) godz. 12.45, sala konferencyjna A na 1 piętrze – Sprawdzone sposoby na tanie podróżowanie, prezentacja Magdaleny i Sergiusza Pinkwart
1Autorzy bloga o podróżach z dzieckiem dzieckowdrodze.com zapraszają na spotkanie podczas którego zdradzą swoje sposoby na to, by jak najwięcej zobaczyć i przeżyć za rozsądne pieniądze.
 Kiedy kupować bilety lotnicze? Jak planować noclegi podczas przejazdów samochodem przez Europę? W jakim terminie wybrać się na Kaukaz? Jak do Czarnej Afryki dolecieć tanimi liniami? Gdzie we Włoszech spróbujemy toskańskich win za jedną trzecią ceny? Jak negocjować ceny w Rumunii, a we Francji znaleźć przyzwoite hotele w cenie kempingu?
 
 Podróżująca rodzina, która spędza w drodze przynajmniej pięć miesięcy w roku pokaże jak zrobić biznesplan podróży życia.
 • 28 listopada (sobota) godz. 14.00, sala konferencyjna A na 1 piętrze – Animacja czasu wolnego – praca, przygoda, pasja. Organizator: Akademia Rainbow Tours

animacja1Lubisz aktywnie spędzać czas i masz dużo energii? Wykorzystaj swój potencjał i wyjedź za granicę, aby pracować jako animator czasu wolnego. Pracuj w hotelach zlokalizowanych w wakacyjnych kurortach. Organizuj zajęcia sportowe oraz gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dołącz do polskich lub międzynarodowych zespołów animacyjnych, szlifuj znajomość języka obcego a w wolnym czasie – zwiedzaj Grecję, Hiszpanię, Turcję lub inny kraj, w którym będziesz pracować. To może być przygoda Twojego życia

Dowiedz się, jak wygląda praca animatora; jak ją rozpocząć i jakie są możliwości rozwoju. Przyjdź na prezentację. Do zobaczenia!

Prezentację prowadzą doświadczone animatorki czasu wolnego, które w ciągu ostatnich kilku lat pracowały na zagranicznych kierunkach wakacyjnych.

/źródło: http://www.ttwarsaw.pl//

Tagi: , ,

Comments are closed.